ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Wiosna 2018 – co powiesić na ścianach?

  • 16.03.2018, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Wiosna 2018 – co powiesić na ścianach?
Po miesiącach zimowego uśpienia nareszcie świat budzi się ze snu zimowego. Ludzie natomiast są pełni energii, łapią wiatr w żagle, stają się znacznie bardziej aktywni, prócz tego zaś mają wielką ochotę na różnego typu zmiany oraz metamorfozy.

Dotyczą one zarówno ich wyglądu (wizyty u fryzjera czy kosmetyczki oraz zakupy na porządku dziennym), jak i miejsc, w których na co dzień przebywają. Każdy nabiera ochotę na nabycie nowych elementów, uroczych drobiazgów, kwiatów, tekstyliów czy też niewielką metamorfozę przestrzeni. I bardzo dobrze, bowiem dzięki temu nasze wnętrza nie są zwyczajne, nudne i pozbawione stylu!

Jak zabrać się za wiosenną metamorfozę?

Niezależnie od tego, czy chcemy na nowo udekorować nasz pokój dzienny, sypialnię, kuchnię, jadalnie, przedpokój czy też łazienkę, musimy każdorazowo pamiętać o jednej zasadzie. Za każdym razem bowiem wybrane przez nas obrazy drukowane na płótnie muszą być idealnie dopasowane do tytlu oraz kolorystyki, jakie w danym pomieszczeniu panują sprawdź nasze propozycje na fototap.pl/obrazy. W przeciwnym razie bardzo szybko mogłoby okazać się, że niestety osiągnęliśmy efekt kiczu i aranżacyjnego chaosu, a z pewnością kompletnie nie o to nam chodziło.

Jaki obraz wybrać, by było ciekawie?

Na pewno pomyśleć warto o czymś niebanalnym, zwracającym na siebie uwagę, w odpowiednim stopniu oryginalnym i stylowym. Na szczęście twórcy obrazów na płótnie w pełni zadbali o to, by ciekawych modeli do wyboru było całe mnóstwo, dzięki czemu każdy z klientów może wybrać dla siebie idealny egzemplarz. Z pewnością nie powinno nikogo zdziwić to, że do rozmiary ich są bardzo różne, wszak jeden dopasowany ma być do maleńkiego przedpokoju, natomiast inny służył będzie ozdobieniu ogromnego pokoju dziennego.

Niemałym powodzeniem cieszą się ostatnio modele związane z kulinariami, one bowiem w przestrzeni kuchennej oraz w jadalni komponują się wprost idealnie. Jedni zdecydują się na obraz przedstawiający kuszące słodkie wypieki, inni natomiast będą zadowoleni, gdy ścianę w ich domu albo mieszkaniu ozdobią obrazy przedstawiające kolorowe owoce i warzywa. Bardzo popularne stały się również ostatnimi czasy modele z kawą w roli głównej. Nie dziwi nas to kompletnie, bo bez tego naparu wiele osób wręcz nie wyobraża sobie życia.

Jeśli zaś chodzi o przestrzenie łazienkowe, sprawdzają się w nich z powodzeniem egzemplarze przedstawiające kroplę wody w dużym powiększeniu. Wyglądają bowiem niezwykle zagadkowo, oryginalnie – sprawiają, że nie jest to po prostu zwyczajne pomieszczenie, a istna oaza piękna. Dobrym pomysłem jest również to, by w przestrzeni łazienkowe postawić na piękne, egzotyczne pejzaże. Na pewno dzięki nim codzienna kąpiel czy rytuały pielęgnacyjne okażą się być znacznie przyjemniejsze.

Jeżeli zaś chodzi o przedpokój niewielkich rozmiarów (a z takimi bardzo często się spotykamy), warto byłoby pomyśleć o modelu, który byłby w stanie go optycznie powiększyć. Idealnym rozwiązaniem okaże się zatem zakup obrazu utrzymanego w jasnych barwach, a najlepiej dodatkowo tego, w przypadku którego skorzystano z technologii 3d. Mamy tu bowiem do  czynienia z nowoczesnością na najwyższym poziomie – iluzja optyczna to coś, co Polacy bardzo doceniają!

Grupa Tipmedia
Podziel się: