ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Pracuj i żyj jak chcesz

  • 26.07.2018, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Pracuj i żyj jak chcesz
Norwegia to jeden z najpopularniejszych kierunków emigracji zarobkowej wśród Polaków. Ten trend jest związany zarówno z wysokimi zarobkami, jak i standardem życia oraz dedykowanymi ulgami oraz zapotrzebowaniem na fachowców. Wśród popularnych branż oczywiście królują te budowlane, związane z przemysłem wydobywczym oraz technologiami informatycznymi. Poza tym Norwegia kusi zarówno tych, którzy chcą pracować w mniejszych lub większych przedsiębiorstwach, oraz osoby, które zamierzają otworzyć działalność gospodarczą. Poza przywilejami oraz dedykowanemu bardzo przyjaznemu systemowi rozliczeń Polacy mieszkający i pracujący w Norwegii mogą korzystać z ciekawych ofert zarówno w zakresie pożyczek konsumenckich, jak i kredytów na rozwój działalności czy też hipotecznych.

Pożyczka na każdą okazję

Niezależnie od tego, na co potrzebujemy dodatkowych środków, atrakcyjne oferty pożyczek w http://smålånutensikkerhet.com/axo-finans/ są bardzo korzystne dla Polaków pracujących w Norwegii. Przede wszystkim łatwo i szybko można je uzyskać, a dzięki stabilności rynku i stałym dochodom z roku na rok rośnie liczba Polaków, którzy bez problemu uzyskują pożyczki zarówno na chwilowe potrzeby, jak i na dłuższe inwestycje.

Wielu Polaków postanawia osiedlić się w Norwegii na stałe i decydują się na zakup mieszkania lub domu z pomocą dedykowanego kredytu hipotecznego. To poważna decyzja, bo dotyczy całych rodzin i zmienia całkowicie styl życia oraz w pewien sposób wiąże na stałe z nową ojczyzną.

Pożyczaj w koronach

Coraz więcej Polaków jest zainteresowanych pracą, mieszkaniem i inwestowaniem w Norwegii. Pożyczki konsumenckie na drobne wydatki – remont, zakup sprzętu AGD czy też wakacje są udzielane na bardzo konkurencyjnych warunkach. Poza tym w ofercie banków i instytucji finansowych znajdziemy możliwość brania kredytów na przykład na zakup domu, spłatę kart kredytowych lub refinansowanie starych i wyżej oprocentowanych zadłużeń.

Polacy pracujący w Norwegii przede wszystkim w większości spełniają warunki finansowe niezbędne do zaciągnięcia kredytu w norweskich instytucjach finansowych, a spośród tych najważniejszych są oczywiście stały pobyt w Norwegii i norweski numer personalny (fødselsnummer). Poza tym o pożyczki mogą starać się osoby, które ukończyły 20 lat i uzyskują dochód w wysokości minimum 180 tys. NOK. Niezwykle pomocne jest posiadanie Bank ID. Jest to usługa, która ułatwia wszelkie usługi finansowe, nawet te prowadzone online.

Grupa Tipmedia
Podziel się: