Jubileuszowe Mistrzostwa PCK

  • 02.05.2012, 11:17
  • REDAKCJA O.TV
Jubileuszowe Mistrzostwa PCK

Podziel się:

Oceń:

W minioną sobotę po raz dwudziesty zorganizowane zostały Mistrzostwa Polskiego Czerwonego Krzyża w Udzielaniu Pierwszej Pomocy. Akcja ta ma na celu propagowanie umiejętności udzielania pierwszej pomocy wśród młodzieży szkolnej.
 W minioną sobotę po raz dwudziesty zorganizowane zostały Mistrzostwa Polskiego Czerwonego Krzyża w Udzielaniu Pierwszej Pomocy. Akcja ta ma na celu propagowanie umiejętności udzielania pierwszej pomocy wśród młodzieży szkolnej. W zmaganiach udział wzięło 5 drużyn ze szkół średnich: Liceum Ogólnokształcącego nr I im. St. Staszica, Liceum Ogólnokształcącego nr III im. Wł. Broniewskiego, Zespołu Szkół nr 1 (Ekonomika), Zespołu Szkół nr 3 - THM-u - w Ostrowcu oraz Zespołu Szkół nr 2 w Opatowie. I miejsce w Zawodach zdobyła młodzież z ostrowieckiego THM-u.
REDAKCJA O.TV

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe