Szkoła Muzyczna do remontu

  • 01.08.2012, 13:06
  • REDAKCJA O.TV
Szkoła Muzyczna do remontu

Podziel się:

Oceń:

Wakacje to w placówkach oświatowych czas remontów. Modernizacja rozpoczęła się także w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Ostrowcu. Najpierw wyremontowanych zostanie 6 łazienek i dach. W planach jest remont całego budynku oraz wybudowanie sali koncertowej ze studiem nagrań.
Wakacje to w placówkach oświatowych czas remontów. Modernizacja rozpoczęła się także w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Ostrowcu. Środki na remont w wysokości 300 tysięcy złotych pozyskano z Centrum Edukacji Artystycznej. Najpierw rozstrzygnięty został przetarg na wyremontowanie 6 łazienek i dachu. W planach jest remont całego budynku oraz wybudowanie profesjonalnej sali koncertowej ze studiem nagrań i pokojami gościnnymi. 17 lipca w tej sprawie dyrektor szkoły, Ewa Jurkowska-Siwiec wraz ze Starostą Ostrowieckim, Zdzisławem Kałamgą oraz Naczelnikiem Wydziału Rozwoju Powiatu, Robertem Postem, gościła w Ministerstwie Kultury.
REDAKCJA O.TV

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe