Brąz dla sztafety dziewcząt ze staszowskiej „dwójki”

  • 16.10.2015, 21:02 (aktualizacja 28.10.2015, 21:11)
  • Lokalna.TV
Brąz dla sztafety dziewcząt ze staszowskiej „dwójki” Marcin Jarosz

Podziel się:

Oceń:

Finał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych rozegrano 9 października w Nowinach.

Organizatorem zawodów był Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy, a w zawodach wzięło udział blisko 30 zespołów, które o końcowy sukces rywalizowały na dystansie 10 x 800 m. To niezwykle widowiskowe zawody, którym zawsze towarzyszy wiele emocji, a lokaty poszczególnych zespołów zmieniają się jak w kalejdoskopie.

 Dziewczęta ze staszowskiej „Dwójki" przygotowywały się do startu na lekcjach wychowania fizycznego oraz na zajęciach pozalekcyjnych pod okiem swoich nauczycieli wychowania fizycznego Bernadety Wieczorek oraz Barbary Malinowskiej. Znakomite przygotowanie fizyczne i wytrzymałościowe oraz umiejętna taktyka przełożyły się na końcowy sukces staszowianek, które po zaciętej i emocjonującej walce sportowej wywalczyły miejsce na podium i brązowy medal.

Brązowe medalistki wystąpiły w składzie: Kamila Legiecka, Aleksandra Kargulewicz, Kinga Krawczyk, Klaudia Brzyszcz, Żaneta Chynek, Klaudia Mysłek, Wiktoria Staneta, Natalia Kobylnicka, Izabela Jastrząb, Natalia Bednarska oraz rezerwowa: Dominika Więcław.

Lokalna.TV

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe