Świetlana przyszłość dla absolwentów ZS nr 3

  • 28.10.2015, 12:07 (aktualizacja 28.10.2015, 21:41)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Świetlana przyszłość dla absolwentów ZS nr 3 Adam Karek

Podziel się:

Oceń:

Zespół Szkół nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim przystąpił do realizacji pionierskiego projektu. Inicjatywa powstała w ramach porozumienia pomiędzy Celsą Hutą Ostrowiec, starostwem powiatowym, Specjalną Strefą Ekonomiczną Starachowice, a szkołą.

W ZS nr 3 powstała klasa o profilu hutniczym. Po jej ukończeniu absolwenci mają dużą szansę na zatrudnienie w ostrowieckim zakładzie. Projekt ma na celu przynieść korzyści obu stronom. Najlepsi absolwenci znajdą pracę, a tym samym huta pozyska wykwalifikowanych specjalistów. 

W ramach projektu przeprowadzone zostanie ponad 800 godzin zajęć w szkole i zakładzie. Uczniowie będą mieli dodatkowe lekcje języka angielskiego, które sfinansuje Specjalna Strefa Ekonomiczna Starachowice. Pojawią się także zajęcia z przedmiotów zawodowych związanych z hutnictwem. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Karolina Kamińska-Nowak

Zdjęcia (2)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
myśląc
myśląc 17.11.2015, 23:19
A gdzie po ukończeniu klasy hutnicze znajdzie pracę pozostała znaczącą gr upa absolwentów????
wypedzony
wypedzony 28.10.2015, 17:19
Zapomnieli panowie przy władzy dodać, że najlepszy pracownik w Ostrowcu to ten , który ma największe znajomości.

Pozostałe