"Wsparcie dla trzeźwości"

  • 17.10.2013, 16:00
  • REDAKCJA O.TV
"Wsparcie dla trzeźwości"

Podziel się:

Oceń:

Program z zakresu profilaktyki pt. "Wsparcie dla trzeźwości", zrealizowany w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiazywania Problemów Alkoholowych na 2013 r.


W audycji zatytułowanej "Wsparcie dla trzeźwości" znalazły się informacje na temat bezpłatnego szkolenia skierowanego do pracowników ostrowieckich Domów Pomocy Społecznej. Szkolenie zorganizowane zostały z powodu coraz częściej występującego wśród pensjonariuszy DPS-ów problemu z nadużywaniem alkoholu. Problemy takie dyrektorzy tych placówek zgłaszali do Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Celem szkolenia było ugruntowanie wiedzy z zakresu adaptacji mieszkańca Domu Pomocy Społecznej oraz praktycznych metod rozwiązywania problemów patologicznych, a także komunikacji i relacji                 w środowisku i rodzinie. Warsztaty w całości finansowane są ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2013 r.


 

REDAKCJA O.TV

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe