STUDIO.TV - 22.10.2013 r.

  • 22.10.2013, 17:00
  • REDAKCJA O.TV
STUDIO.TV - 22.10.2013 r.

Podziel się:

Oceń:

Dziś gościem Magdy Jurkowskiej w programie StudiO.TV jest Starosta Ostrowiecki Zdzisław Kałamaga, z którym rozmawiamy m.in. o inwestycjach, a także aktualnej sytuacji politycznej w naszym mieście.
Zdzisław Kałamaga.


Dziś gościem Magdy Jurkowskiej w programie StudiO.TV jest Starosta Ostrowiecki Zdzisław Kałamaga, z którym rozmawiamy m.in. o inwestycjach, a także aktualnej sytuacji politycznej w naszym mieście.REDAKCJA O.TV

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
alicja
alicja 04.11.2013, 10:33
czyli mamy kształcić własne dzieci na stolarzy spawaczy sprzątaczki itp. a wasze będą miały monopol na naukę i będą zarządzać samorządami równie nieudolnie jak ich rodzice a stanowiska będą może dziedziczone? Pan się chyba nie słyszy.
Gość
Gość 23.10.2013, 21:36
A druga część Samsonowicza nie zrobiona a miał być robiony cały odcinek, teraz będziemy czekać na kolejne wybory samorządowe za kolejne 4 lub 8 lat.
jk
jk 23.10.2013, 19:14
Noe rozumiem dlaczego tak się zaklina i mówi ,ze V etap rozwiąże problemy na lata. Bzdura trzeba walczyć rowniez o dwupasmowa obwodnice niech buduja tak jak jest w innych czesciach kraju.
Gość
Gość 23.10.2013, 04:35
Panie starosto m.in. pana dzialania od dziesiatek lat przyczynily sie do tego ze wyksztalceni ludzie gremialnie opuszczaja Ostrowiec. Panie starosto czas powiedziec prawde a nie oszukiwac ludzi aby otrzymac prace w Ostrowcu trzeba ukonczyc szkole ktora ma kierunek znajomosci lub jeszcze inny. O znajomosciach juz dawno mowila jedna z pan pracujacych w PUP. Dlaczego dyrektor tego waznego urzedu po ujawnieniu tej informacji przez doradce zawodowego nie podjal odpowiednich krokow, aby ta pani nie byla juz pracownikiem a stala sie petentem tego anty urzedu. W tej chwili oczekuje od pana jako osoby nadzorujacej prace PUP aby doprowadzil pan do zwolnienia dyrektora tego urzedu i tu nie chodzi juz o mnie bo ja prace mam tylko o lo s bezrobotnych ktorzy nie maja znajomosci. Czas zaczac pracowac dla wszystkich.

Pozostałe