"Dopalacze - to mnie nie kręci"

  • 14.11.2013, 11:38
  • red. I.Kowalska, zdj. R.Słomka
"Dopalacze - to mnie nie kręci"

Podziel się:

Oceń:

Program z zakresu profilaktyki pt. "Dopalacze - to mnie nie kręci", zrealizowany w ramach Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na 2013 r.

Audycja pt. "Dopalacze - to mnie nie kręci" kładzie nacisk na działania profilaktyczne wśród młodzieży. W programie znalazła się m.in relacja z warsztatów, finansowanych ze środków Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na 2013 r. Zajęcia skierowano do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Celem warsztatów było uświadomienie młodym ludziom zagrożeń związanych z uzależnieniem.

W programie znalazły się także informacje dotyczące punktów konsultacyjnych dla osób uzależnionych oraz pomocy, jaką można od takich placówek otrzymać. 

red. I.Kowalska, zdj. R.Słomka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe