"Dopalacze - to mnie nie kręci"

  • 14.11.2013, 11:38
  • red. I.Kowalska, zdj. R.Słomka
"Dopalacze - to mnie nie kręci"
Program z zakresu profilaktyki pt. "Dopalacze - to mnie nie kręci", zrealizowany w ramach Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na 2013 r.

Audycja pt. "Dopalacze - to mnie nie kręci" kładzie nacisk na działania profilaktyczne wśród młodzieży. W programie znalazła się m.in relacja z warsztatów, finansowanych ze środków Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na 2013 r. Zajęcia skierowano do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Celem warsztatów było uświadomienie młodym ludziom zagrożeń związanych z uzależnieniem.

W programie znalazły się także informacje dotyczące punktów konsultacyjnych dla osób uzależnionych oraz pomocy, jaką można od takich placówek otrzymać. 

red. I.Kowalska, zdj. R.Słomka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe