Uwierz w siebie

  • 12.12.2013, 12:02
  • REDAKCJA O.TV
Uwierz w siebie

Podziel się:

Oceń:

Audycja pt. "Uwierz w siebie" jest skierowana do osób uzależnionych od alkoholu oraz ich rodzin. Gmina Ostrowiec aktywnie walczy z problemem alkoholizmu na terenie naszego miasta. W Ostrowcu działają punkty konsultacyjne przy Centrum Integracji Społecznej i Hospicjum Jana Pawła II.
Audycja pt. "Uwierz w siebie" jest skierowana do osób uzależnionych od alkoholu oraz ich rodzin. Gmina Ostrowiec aktywnie walczy z problemem alkoholizmu na terenie naszego miasta. W Ostrowcu działają punkty konsultacyjne przy Centrum Integracji Społecznej i Hospicjum Jana Pawła II.  Punkty te są  finansowana z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2013 r. Działalność i zakres pomocy udzielany przez  placówki został omówiony w programie.

W programie znalazły się także  rozmowy z dyrektorem Centrum Integracji Społecznej Łukaszem Dybcem, oraz pracownikami punktów konsultacyjnych. Tematem rozmów była pomoc dla osób uzależnionych oraz działania profilaktyczne, jakie władze miasta oferują w tym zakresie.



REDAKCJA O.TV

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gosc
gosc 07.01.2016, 20:26
trzeba czytać z kartki, żeby wiedzieć czym się zajmuje w pracy????
Psychiatra
Psychiatra 07.01.2016, 18:22
Obejrzyj sobie człowieczku ten program jeszcze raz zobacz jakie ty masz,zmiany neurologiczno emocjonalne twoja twarz mowi wszystko czym jesteś obrzydlistwo tylko możesz się realizować między takimi samymi degeneratami jak ty tfu wybitne podłe wiejskie indywiduum

Pozostałe