Wakacyjne działania profilaktyczne gminy Ostrowiec Św.

  • 30.07.2014, 09:02
  • red. Karolina Kamińska, zdj Paweł Kosmalski
Wakacyjne działania profilaktyczne gminy Ostrowiec Św.
Gmina Ostrowiec w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - wspiera organizacje pozarządowe, które tworzą projekty na zagospodarowanie wakacyjnego czasu ostrowieckim rodzinom.
Gmina Ostrowiec w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - wspiera organizacje pozarządowe, które tworzą projekty na zagospodarowanie wakacyjnego czasu ostrowieckim rodzinom. Z takiego wsparcia podczas tegorocznych wakacji skorzystało Stowarzyszenie Kulturotwórcze Nie z tej Bajki, które na projekt "Łyk Kultury" czyli cykl ośmiu jednodniowych pikników edukacyjno-artystycznych otrzymało fundusze od gminy. REKLAMA


red. Karolina Kamińska, zdj Paweł Kosmalski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe