Wakacyjne działania profilaktyczne gminy Ostrowiec Św.

  • 30.07.2014, 09:02
  • red. Karolina Kamińska, zdj Paweł Kosmalski
Wakacyjne działania profilaktyczne gminy Ostrowiec Św.

Podziel się:

Oceń:

Gmina Ostrowiec w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - wspiera organizacje pozarządowe, które tworzą projekty na zagospodarowanie wakacyjnego czasu ostrowieckim rodzinom.
Gmina Ostrowiec w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - wspiera organizacje pozarządowe, które tworzą projekty na zagospodarowanie wakacyjnego czasu ostrowieckim rodzinom. Z takiego wsparcia podczas tegorocznych wakacji skorzystało Stowarzyszenie Kulturotwórcze Nie z tej Bajki, które na projekt "Łyk Kultury" czyli cykl ośmiu jednodniowych pikników edukacyjno-artystycznych otrzymało fundusze od gminy.







 REKLAMA


red. Karolina Kamińska, zdj Paweł Kosmalski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe