Audycja wyborcza KWW Jarosława Górczyńskiego

  • 14.11.2014, 05:00
  • ESC na zlecenie KWW J. Górczyńskiego
Audycja  wyborcza KWW Jarosława Górczyńskiego
Materiały wyborcze będące własnością komitetów wyborczych są zamieszczane odpłatnie i redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Materiały wyborcze będące własnością komitetów wyborczych są zamieszczane odpłatnie i redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.










ESC na zlecenie KWW J. Górczyńskiego

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 13.11.2014, 11:32
Oni wszyscy juz dawno się skompromitowali, ale jeszcze bardziej kompromituja się wyborcy ktorzy dają się nabierać na sztuczki takich ludzzi jak m. in. pan Gorczynski który w kazdych wyborach startuje z innej partii. Taki zwykły ostrowiecki cwaniaczek.
Gość
Gość 13.11.2014, 10:55
Ludzie ale jad się z Was sączy. Ja się cieszę że jest taki komitet skupiający różne osobistości i oddam na nich głos. Pozdrawiam.
Gość
Gość 13.11.2014, 09:31
P.Baran, P.Wnuk i P. Stelmasiak - wstydzicie się, czy tylko na to Was stać skopiowaliście konwencję TOS-u z 2006 roku.PLAGIAT czy w rządzeniu też to samo zaprezentujecie?
Gość
Gość 12.11.2014, 15:38
a cóż się jednego człowieka czepiasz, tam jest z 60 osób, wszyscy źli? mnie się podoba, ze są i młodzi i starsi, i doświadczeni i tacy którzy kandydują po raz pierwszy i konwencja też bardzo fajna, nie ma porównania do tych poprzednich TOS, PIS czy PO
Gość
Gość 12.11.2014, 13:43
pan Moskalewicz (celowo z małej litery) już chyba z czwartego komitetu startuje. Gratuluję Panu Górczyńskiemu, że otacza się ludźmi, którzy nie mają własnego kręgosłupa politycznego i moralnego.
MAC
MAC 12.11.2014, 11:32
Ależ piękna popelina dla publiki, i te baloniki dla każdego, a potem spadające z góry. Prawie się zakochałem i serce mi zmiękło... Show jakiego Ostrowiec na pewno jeszcze nie widział.
Gość
Gość 12.11.2014, 09:14
ja mogę :)
Gość
Gość 12.11.2014, 08:32
dlaczego nie mozna obejrzeć?
Gość
Gość 11.11.2014, 21:57
Kaczka
Gość
Gość 11.11.2014, 21:15
A w jakim jest?
Gość
Gość 11.11.2014, 20:46
"Ten film nie jest dostępny w Twoim kraju" - i wcale się nie dziwię ....

Pozostałe