Konferencja prasowa Adama Jarubasa i Jarosława Górczyńskiego

  • 26.11.2014, 16:30
  • Lokalna.TV
Konferencja prasowa Adama Jarubasa i Jarosława Górczyńskiego

Podziel się:

Oceń:

Konferencja prasowa marszałka województwa świętokrzyskiego Adama Jarubasa i posła Jarosława Górczyńskiego.
Konferencja prasowa marszałka województwa świętokrzyskiego Adama Jarubasa i posła Jarosława Górczyńskiego.


Lokalna.TV

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 27.11.2014, 22:08
Nie więżę P Górczyńskiemu sorry
Gość
Gość 27.11.2014, 21:07
Co zrobił jako Wiceprezydent. Ponoć firma Faworyt, która budowała bloki na Rosochach dla OTBS, gdy Górczyński był Wiceprezydentem, wybudowała żonie Zajazd w Ujezdzie!
Gość
Gość 27.11.2014, 17:04
To dlaczego przez tyle lat nic Górczyński nie zrobił dla miasta? Przecież jest posłem z Ostrowca!!!!
Gość
Gość 27.11.2014, 15:00
Tylko przy dobrej współpracy pomiędzy województwem, a naszym miastem, my mieszkańcy Ostrowca możemy bardzo dużo skorzystać. Tym gwarantem jest właśnie obecny poseł i kandydat na prezydenta Jarosław Górczyński.
Gość
Gość 27.11.2014, 09:55
Ale porażka ten Jarubas. Takie figao fago, co bym nie powiedział to kupi lud kupi. Proszę nie ściągać takich ludzi do Ostrowca, bo to nie są frajerzy. Arogancja i jeszcze raz arogancja.
Gość
Gość 27.11.2014, 07:34
Gościu z 21.56. Musisz wrócić do szkoły. W mieście już od wielu lat nie ma zarządu. Uchwala Rada Miasta, a wykonuje Prezydent. To rada jest ciałem najważniejszym, a jej skład już znamy. Korzystny dla PIS-u nie jest.
Gość
Gość 27.11.2014, 03:40
Temu miastu to nawet Salomon nie pomoże! Niedługo będzie tam burmistrz, a nie prezydent. Każdy ogarnięty wyjedzie z tej spalonej ziemi bez perspektyw.
Gość
Gość 27.11.2014, 00:46
Porażka z tą konferencją. Jaruba głównym członem - Górczyński przydupas... No czy tak nie jest ?!
Gość
Gość 26.11.2014, 22:50
bardzo mądre wypowiedzi i nie zadufanych ludzi, wypowiedzi nie wykute na pamięć tak jak u innych!
Gość
Gość 26.11.2014, 22:14
nie ma opcji na koalicję Górczyńskiego z Tosem i też zastanawiam się kto i po co ciągle wypisuje takie bzdury!!!
Gość
Gość 26.11.2014, 21:56
Tu PSL dz......polityczna. Unijne pieniądze dla swoich baronów. Trzeba spłacać dług sponsorów i z Bałtowa także. Koalicja TOS bez Kałamagi. Ten Pan był pół roku temu jeszcze wTosie. Dziwna transformacja. Liczy się Twój głos. Ludzie a dlaczego nie mówią kto będzie w Zarządzie miasta i powiatu. Prezydent i starosta to jedno ale zarząd decyduje. My ich jjuż nie wybieramy.
Gość
Gość 26.11.2014, 21:55
Gościu z 20.28 czy Ty jesteś wynajęty, bo jeśli nie to piszesz obrzydliwe bzdury. Konkrety?!!! u Górczyńskiego?????? był rządził widzieliśmy się. Zero!!!!!!!!
Gość
Gość 26.11.2014, 21:18
Pan poseł a nie chodzi mu o politykę...ciekawe
Gość
Gość 26.11.2014, 20:45
...wreszcie konkrety!!!!! bez JAAAAAAAAAAA wiem,Jaaaaaaaaaaa zrobie,Jaaaaaaaaa.....JAAAA TU MAM NOTARIALNIE.....---))) tylko mnie wybierzcie....
Gorczynski na prezydenta i do roboty - zgodnie z zapewnieniami !!! rozliczenia juz za 4lata
Gość
Gość 26.11.2014, 20:28
Jeśli Górczyński zostanie Prezydentem, wówczas będzie koalicja z TOS i PO w powiecie
Gość
Gość 26.11.2014, 18:06
Jak się miewają Powiatowe rozmowy koalicyjne z TOSem
Gość
Gość 26.11.2014, 17:50
Mrzonki a co z Bałtowem Panie Pośle ?
Gość
Gość 26.11.2014, 16:46
A czy ten Jarubas to próbuje wszystko budować na swoim wątpliwym wdzięku?Taki jestem piękny i rozkoszny. Bo do powiedzenia nie ma nic. A wysławia się tak, jakby nie potrafił się wypowiedzieć. Tragedia.

Pozostałe