Espresso - rozmowa z Janem Szostakiem

  • 10.10.2015, 16:00 (aktualizacja 02.11.2015, 23:12)
  • ESC
Espresso - rozmowa z Janem Szostakiem

Podziel się:

Oceń:

Popołudniowa rozmowa przy kawie na aktualne tematy polityczne, gospodarcze i społeczne. Gościem Agnieszki Cybulskiej jest były prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jan Szostak.





 

ESC

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 14.10.2015, 04:24
Nie znam bardziej oddanego spolecznosci ostrowieckiej czlowieka....a ta spolecznosc jest rozna...Duzy procent mieszkancow wybral sobie taki styl zycia, ktory opiera sie tylko na braniu... A cos od siebie dac? A i owszem- krytyka i postawa roszczeniowa! ..nie tedy droga! .Szanowna Spolecznosci! Postarajmy sie przypomniec sobie czasy prosperity miasta i postarajmy sie frekwencja wyborcza przyczynic sie do powtorki dobrego w miescie! Bo Pan Szostak z pewnoscia o miescie bedzie pamietal! Powodzenia! Cala moja rodzina i przyjaciele beda glosowac na Pana!
Gość
Gość 13.10.2015, 10:50
Ja również oddam na Pana głos, bo za pańskiej kadencji nasze miasto się rozwijało, był ład i porządek zarówno w urzędach panu podległych , jak i na ulicach. Teraz tylko budy postawią i będzie happy. Za Pana kadencji rynek żył, było wspaniałe lodowisko , które gromadziło mieszkańców w centrum i ożywiało, a teraz co ? budy !!!!!!
Gość
Gość 11.10.2015, 20:49
Jeżel Ostrowiec chce tkwić w dołku to głosujcie na tych co już byli posłami ,nic nie zrobili a teraz obiecują ile to oni mogą.Jan Szostak jest tą właściwą osobą na którą powinniśmy zagłosować .Nie straćmy tej szansy aby w naszym regionie zaczęło się coś dziać na korzyść mieszkańców.Panie Szostak ma pan mój głos.
Gość
Gość 11.10.2015, 16:02
Mój głos tez ma
Gość
Gość 11.10.2015, 15:16
Ja oddam głos na pana Szostaka poniewaz takich ludzi nam trzeba.Jest osoba stanowcza i jestem pewna ze chce zrobic cos dobrego dla Ostrowca .Aby ocenic kogos trzeba go znac.Gdy był prezydentem słyszałam wiele bzdur na jego temat i nie mogłam tego zrozumiec jak mozna tak szkalowac człowieka nie znając spraw.Gdy był prezydentem ludzie z innych miast zazdrościli że Ostrowiec ma takiego prezydenta.Wierze ze wyborcy tych miast przypomną sobie i zagłosuja na osobę Jana Szostaka.
Gość
Gość 11.10.2015, 11:43
To jest przecież nowy kandydat on nigdy z tej koalicji nie startował. Tak prawdę mówiąc to z tej koalicji wszyscy będą nowi i będą pierwszy raz startować. Tylko jest jedno"ale" , że ten sposób startowa nią w wyborach ma już 25 lat zawsze gdy notowania spadają zmienia się nazwę i mówi się ludzia ze są nowi.
Gość
Gość 11.10.2015, 07:21
Nie jest mi wcale przykro, nie zagłosuję na Pana
Gość
Gość 10.10.2015, 20:58
Doświadczenie nigdy nam nie przeszkadza zrobić tegoż głupstwa po raz wtóry, ale robiąc je jesteśmy znacznie smutniejsi.......Janek nie ta droga!
Gość
Gość 10.10.2015, 19:56
Panie Szostak pana czas już dawno minął Ostrowczanie potrzebują osoby której będą mogli zaufać.Ja panu nie ufam a głos oddam na kogoś innego.
Gość
Gość 10.10.2015, 19:22
Prosimy nie publikować takich felietonów bez możliwości komentowania. Czyżby Pan Mich obawiał się krytyki?a przecież to sam robi we własnych felietonach.
Redakcja
Redakcja 10.10.2015, 17:42
Autor felietonu zastrzegł sobie prawo do publikacji tekstu bez opcji "komentarze".
Gość
Gość 10.10.2015, 17:15