Espresso - rozmowa z Arturem Gieradą

  • 11.10.2015, 16:00 (aktualizacja 02.11.2015, 23:12)
  • ESC
Espresso - rozmowa z Arturem Gieradą

Podziel się:

Oceń:

Artur Gierada, świętokrzyski parlamentarzysta, poseł PO rozmawia przy kawie o trwającej kampanii wyborczej. Co zrobiono już, co trzeba zrobić jeszcze? Padają konkretne deklaracje, których warto wysłuchać.

Artur Gierada, świętokrzyski parlamentarzysta, poseł PO rozmawia przy kawie o trwającej kampanii wyborczej. Co zrobiono już, co trzeba zrobić jeszcze? Padają konkretne deklaracje, których warto wysłuchać.

ESC

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 13.10.2015, 14:35
nawet ok
Gość
Gość 13.10.2015, 09:43
Co za głupie gadanie, osób 20-30+ jest w mieście OD GROMA. Co to za propaganda z tymi wyjazdami mlodych?! Że co, że studenci wyjeżdżają to jest dramat?! A gdzie k**** mają studiować? dobrze, że wyjeżdżają na studia. Nawet jeśli 25% z nich wróci (a tak jest) to jest sukces! Poczytajcie trochę źródeł. Emigracja ludności z malych osrodków do dużych miast występuje WSZĘDZIE. Nie tylko tam, gdzie rządzi PO - czy to też ich wina? bez żartów ludzie.... dajcie sobie spokoj z tymi statystykami wyssanymi z palca, lata panszczyzny sie skonczyly, nie ma przypisania do ziemi!
Gość
Gość 12.10.2015, 17:52
espresso-sport-promocja miasta oraz powiatu
Gość
Gość 12.10.2015, 17:03
a Co jest dobrze?Ostrowiec miasto emerytów i rencistów.Młodzi uciekają za pracą zagranicę lub większego miasta.Brak pracy i perspektyw do godnego życia.Pan Poseł chyba za rzadko bywa w Ostrowcu twierdząc że tu jest super.
Gość
Gość 12.10.2015, 13:36
chyba pierwsze espresso podczas ktorego nie spalem. brawo!!!:]]
Gość
Gość 11.10.2015, 19:37
ma radiowy głos
Gość