Podpisano 18-tysięczną umowę w ramach programu „Czyste Powietrze”

  • 13.01.2022, 15:40 (aktualizacja 14.01.2022, 09:22)
  • Krzysztof Stawiarski
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach jest liderem rządowego programu Czyste Powietrze, do którego przystąpiły wszystkie świętokrzyskie gminy. W czwartek, 13 stycznia, podpisano 18-tysięczną umowę z beneficjentką, Patrycją Żak. 

- Zdecydowałam się na skorzystanie z programu „Czyste Powietrze” głównie z pobudek ekologicznych, ale również i finansowych. Środki, które otrzymałam planuje przeznaczyć na wymianę starego, nieefektywnego źródła ciepła, tzw. kopciucha na nowe, ekologiczne źródło ciepła. W moim przypadku będzie to pompa ciepła typu powietrze-woda o podwyższonej klasie efektywności. Dodatkowo planuje termomodernizacje budynku

mówi Patrycja Żak.

W trzeciej części programu będzie można otrzymać nawet 69 tysięcy złotych dofinansowania. Będzie ono przeznaczone dla gospodarstw, w których średni dochód na jedną osobę nie przekracza 900 złotych. 

Krzysztof Stawiarski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe