W poniedziałek powiatowa sesja budżetowa

  • 04.01.2022, 14:03
  • Gabriela Soboń
W poniedziałek powiatowa sesja budżetowa

Podziel się:

Oceń:

W poniedziałek ważne głosowanie radnych Rady Powiatu Ostrowieckiego. W porządku obrad sesji znalazły się tylko budżet Powiatu Ostrowieckiego na 2022 rok oraz Wieloletnia Prognoza Finansowa Powiatu Ostrowieckiego na lata 2022-2033. 

Nie udało się na ostatniej sesji Rady Powiatu Ostrowieckiego, która odbyła się 30 grudnia, przyjąć budżetu Powiatu Ostrowieckiego, choć uchwała ta była w porządku obrad. Po tym jak okazało się, że radni w dokumentach na sesję nie otrzymali uzasadnienia wydatków i dochodów zaplanowanych na 2022 rok, uchwała budżetowa została wycofana. Za takim rozwiązaniem zagłosowali wszyscy obecni na sesji radni. Zgodzili się jednomyślnie, by kolejna sesja, poświęcona budżetowi Powiatu Ostrowieckiemu i Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Ostrowieckiego na lata 2022-2033, została zwołana na poniedziałek, 10 stycznia. 

Gabriela Soboń

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Obserwator
Obserwator 07.01.2022, 07:15
I co ? Znowu Cyrk w wykonaniu KWWJG i PIS !
Albo teatrzyk jednego aktora.

Pozostałe