Terytorialsi podzielili się krwią

  • 28.11.2021, 10:56
  • Gabriela Soboń
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Żołnierze 103. Batalionu WOT w Ostrowcu Świętokrzyskim oddali honorowo krew.

Krew, to lek, który nie ma zamiennika. To lek, którego nie można wyprodukować w laboratorium. Wiedzą o tym honorowi dawcy krwi, ale wiedzą o tym również żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej.

W sobotę darem życia podzielili się żołnierze 103. Batalionu Lekkiej Piechoty WOT z Ostrowca Świętokrzyskiego. Na apel Świętokrzyskiego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa odpowiedziało około 60 terytorialsów.

To już kolejna akcja honorowego oddawania w ostrowieckim batalionie. Poprzednia została zorganizowana we wrześniu i też spotkała się z dużym odzewem.

Żołnierze jednostki WOT nie tylko oddają krew. Czekolady, które dostają za to, że dzielą się tym cennym darem, przekazują do domów dziecka i szkół.  

 

Gabriela Soboń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe