DOM KOBIET w „Malwie”

  • 21.11.2021, 20:18
  • Gabriela Soboń
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Szykuje się nie lada gratka dla miłośników żywego słowa. Teatr Teorikon z Ostrowca Świętokrzyskiego zaprasza na premierę przedstawienia „Dom kobiet”, na podstawie prozy Zofii Nałkowskiej. [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Amatorski teatr Teorikon szykuje premierę kolejnej sztuki. Tym razem będzie to „Dom kobiet” Zofii Nałkowskiej. To dramat wydany w 1930 roku. Opowiada historię kilku pokoleń kobiet zamieszkujących pod jednym dachem. Przedstawione są tutaj ich codzienne troski i problemy. Każda z tych kobiet żyje przeszłością swoich mężczyzn, którzy już odeszli. Historia każdej z tych kobiet jest niezwykła, każda z nich ma coś do zakomunikowania światu, do przekazania jakieś doświadczenie.

Z tą ciekawą sztuką postanowiła zmierzyć się teatr Teorikon. W przedstawieniu wystąpią:  Bożena Krajewska, Alicja Salwierz- Major, Ewa Gawlik, Marzena Piotrowska, Jagoda Dadia, Oliwia Sadłos, Bożena Gniazdowska, Mateusz Maj.

Premiera sztuki w reżyserii Elżbiety Baran, odbędzie się 3 grudnia o godzinie 17:00 na deskach sceny w osiedlowym Domu Społecznym „Malwa”.

Bilety w cenie 20 złotych do nabycia od 23 listopada w ODS „Malwa” na osiedlu Stawki.  

 

 

 

 

Gabriela Soboń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe