#MUREMZAPOLSKIMMUNDUREM

  • 19.11.2021, 14:29
  • Błażej Macias
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

18 listopada samorządowcy z powiatu opatowskiego spotkali się na rynku w Opatowie, gdzie wspólnie wyrazili poparcie dla działań polskiego rządu na wschodniej granicy. Poświęcenie i trud służb mundurowych, zostało docenione w ramach akcji #MUREMZAPOLSKIMMUNDUREM.

Obecnie na granicy z Białorusią służą funkcjonariusze policji, straży granicznej, żołnierze Wojska Polskiego oraz ochotnicy z Wojsk Obrony Terytorialnej. Poseł Krzysztof Lipiec, a także samorządowcy podkreślali, że takie spotkania są świadectwem przywiązania do najwyższych wartości patriotycznych będących fundamentem polskiej niepodległości.

Poparcie dla akcji #MUREMZAPOLSKIMMUNDUREM zyskuje na popularność w sieci. Jest to odpowiedź na rosnącą w ostatnim czasie falę hejtu, oskarżeń czy nawet wulgaryzmów skierowanych pod adresem służb mundurowych, broniących porządku na granicy polsko-białoruskiej.

[ZOBACZ WIDEO]

 

Błażej Macias

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe