STARACHOWICE: V Starachowicki Jarmark Bożonarodzeniowy przed nami

  • 18.11.2021, 10:59
  • #CodziennieWieszWięcej
STARACHOWICE: V Starachowicki Jarmark Bożonarodzeniowy przed nami materiał graficzny organizatora

Podziel się:

Oceń:

Samorząd starachowicki, na czele z prezydentem Markiem Materkiem powraca do tego, co sprawdzone i dobre i już po raz piąty organizuje Starachowicki Jarmark Bożonarodzeniowy. W tym roku impreza rozpocznie się 10 grudnia i potrwa do 12 grudnia tradycyjnie na Placu pod Skałkami. Wydarzenie rozpocznie się w piątek od godziny 16:00 i potrwa do 20:00, a w sobotę i niedzielę atrakcje będą czekały na uczestników już od 10:00 do 20:00. Chętni wystawcy już teraz mogą kontaktować się z Parkiem Kultury w celu ustalenia szczegółów. Należy wypełnić kartę zgłoszeniową oraz zapoznać się z regulaminem wydarzenia.

Regulamin V Starachowickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego 2021

1. V Starachowicki Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 jest wydarzeniem organizowanym przez Park Kultury z siedzibą w Starachowicach przy ul. Radomskiej 21. zwanym dalej Organizatorem.

2. Jarmark odbędzie się w dniach 10-12.12.2021r. (piątek godz. 16.00-20.00, sobota i niedziela godz. 10.00-20.00) na Placu pod Skałkami w Starachowicach.

3. Wystawcą na Jarmarku może być osoba/firma/restauracja oferująca do sprzedaży towary związane z tematyką świąteczną: prezenty, ozdoby, potrawy wigilijne i regionalne, wypieki, stroiki, choinki. Zgodnie z duchem Jarmarku Organizator zastrzega sobie prawo do nie przyjmowania zgłoszeń stoisk oferujących sprzedaż wyrobów szkodliwych dla środowiska.

4. Wystawcy odpowiedzialni są za zapewnienie spełniania przez stoisko warunków i wymagań sanitarnych, BHP i PPOŻ oraz zobowiązani są posiadać wszelkie wymagane prawem pozwolenia, decyzje, zaświadczenia niezbędne od legalnego funkcjonowania stoiska. Wystawcy, którzy planują sprzedaż alkoholu (grzane piwo/wino) oraz innych towarów wymagających koncesji/licencji/zezwoleń  zobowiązani są do ich uzyskania i przedłożenie Organizatorowi do 8.12.2021r.

5. Zarówno Wystawców jak i uczestników Jarmarku obowiązuje zasada zachowania bezpiecznej odległości zgodnej z aktualnymi wytycznymi lub noszenie maseczki - jeśli niemożliwe jest zachowanie dystansu. Obowiązek dystansu nie dotyczy osoby, która przyszła z dzieckiem poniżej 13 roku  życia, osoby towarzyszącej osobie niepełnosprawnej  lub osobie, która z przyczyn zdrowotnych nie może poruszać się samodzielnie, a także osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących.

6. Teren Jarmarku dostępny jest dla Wystawców od godz. 14.00 w dn. 10.12.2021r. - wtedy możliwe jest wypakowanie towarów na stoisku wskazanym przez Organizatora.

5. Wynajem stoiska - domku na Jarmark jest płatny,  jednak ze względu na ograniczony teren i panującą pandemię jednorazowo może w nim wziąć udział ograniczona liczba wystawców (30 miejsc), obowiązuje zasada kolejności zgłoszeń.

7. Warunkiem uczestnictwa w Jarmarku jest wypełnienie karty zgłoszeń (zał. 1) oraz uiszczenie opłaty do dnia 8.12.2021r. oraz przedstawienie stosownych dokumentów jeśli Wystawca planuje sprzedaż alkoholu i innych towarów wymagających zezwoleń.

8. Miejsce do wystawiania się wskazuje Organizator - każdemu z wystawców będzie przypisane konkretne miejsce (drewniany domek), z uwzględnieniem zachowania bezpiecznej od siebie odległości.

9. Organizator zapewnia jedynie miejsce wystawiennicze (drewniany domek), przyłącze do prądu (max. do 3 kW), dostęp do toalety oraz ochronę terenu Jarmarku (nie stoisk) w godzinach nocnych - stoły, krzesła i inne niezbędne rzeczy do funkcjonowania stoiska zapewnia sobie Wystawca. W razie niekorzystnej pogody prosimy o przywożenie dmuchaw gazowych a nie elektrycznych.

10. Wystawca jest zobowiązany do zapewnienia płynu dezynfekującego i umieszczenie go przed swoim stoiskiem, a także dezynfekowania swojego stoiska. Wystawca odpowiada za dyscyplinę utrzymania dystansu pomiędzy osobami stojącymi w kolejce oraz przestrzeganie wszelkich norm sanitarnych - zgodnych z aktualnymi wytycznymi.

11. Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju wszyscy wystawcy sprzedający jedzenie zobowiązani są do zapewnienia ekologicznych jednorazowych pudełek do pakowania.

12. Organizator nie zapewnia miejsc parkingowych.

13. Udział w Jarmarku równoznaczny jest z akceptacją niniejszego Regulaminu.

14. Uczestnik, który nie zastosuje siędo Regulaminu może zostać wykluczony z udziału w Jarmarku.

15. W przypadku niekorzystnej sytuacji epidemiologicznej/losowej Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia.

16. Wszelkie kwestie sporne rozstrzyga Organizator.

17. Informujemy, że na Jarmarku wykonywane będą materiały promocyjne (zdjęcia, filmy), które będą umieszczane na stronie internetowej Organizatora, Urzędu Miasta, w mediach społecznościowych oraz lokalnych i regionalnych mediach. Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie zdjęć w ww mediach.

 

KARTA ZGŁOSZENIA NA JARMARK BOŻONARODZENIOWY 2021 dostępna jest w załączniku.

 

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe