STASZÓW: Diler zatrzymany

  • 05.11.2021, 11:17
  • #newsLOKALNA.TV
STASZÓW: Diler zatrzymany policyjne zatrzymanie 19- letniego mieszkańca powiatu staszowskiego / fot. KMP w Kielcach

Podziel się:

Oceń:

Najbliższe 3 miesiące w areszcie spędzi 19- letni mieszkaniec powiatu staszowskiego, podejrzany o posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz przygotowanie do ich rozprowadzenia. Jego zatrzymanie to efekt pracy funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, zajmujących się zwalczaniem narkotykowego procederu. Policjanci przyłapali mężczyznę na przygotowywaniu zabronionych substancji do obrotu i zabezpieczyli ponad 250 gramów narkotyków.

Tym razem funkcjonariusze z Wydziału d/w z Przestępczością Narkotykową kieleckiej komendy trafili na trop, wiodący na teren powiatu staszowskiego. Właśnie tam, według ustaleń kryminalnych miał mieszkać 19- latek, trudniący się nielegalnym procederem. Ostateczny cios w jego działalność kieleccy policjanci postanowili zadać w miniony wtorek. Stróże prawa w mieszkaniu 19- latka pojawili się we właściwym momencie. Podejrzany mężczyzna miał już bowiem poporcjowane substancje, które najprawdopodobniej wkrótce miały trafić na rynek

- informuje podkom. Karol Macek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach

W trakcie przeszukania kryminalni zabezpieczyli ponad 200 gramów suszu, który po przebadaniu okazał się marihuaną oraz blisko 50 gramów białego proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina. Podejrzane substancje trafiły do laboratorium, a 19- latek do policyjnej celi.

W czwartek zatrzymany mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. O ostatecznej długości jego kary zdecyduje sąd, a grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

 

 

#newsLOKALNA.TV

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe