Dyniowy Bieg po szczęście

  • 22.10.2021, 12:54
  • Gabriela Soboń
Dyniowy Bieg po szczęście

Podziel się:

Oceń:

W najbliższą niedzielę, w ośrodku wypoczynkowym na Gutwinie odbędzie się Dyniowy Bieg po szczęście. Organizatorami wydarzenia są nauczyciele Zespołu Szkół Specjalnych oraz członkowie Stowarzyszenia Ostrowieckich Biegaczy "Ostrobiec".

Wydarzenie będzie miało charakter sportowy. Dla uczestników przygotowano dwie trasy biegowe. Jedna na dystansie kilometra, druga na dystansie pięciu kilometrów. Będzie również pięciokilometrowy marsz z kijkami Nordic Walking. 

Dyniowy Bieg po szczęście, to impreza podczas której będzie można spędzić aktywnie niedzielne przedpołudnie w malowniczej scenerii ośrodka Gutwin. To również akcja promująca Zespół Szkół Specjalnych i osiągnięcia jego wychowanków. Uczniowie przygotowali szereg atrakcji, między innymi potrawy z dynią w roli głównej. Będzie można skosztować marynowanej dyni czy dyniowych ciasteczek.

Sportowym atrakcjom będzie towarzyszył kiermasz ciast, książek i rękodzieła, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na terapię i rehabilitację podopiecznych Zespołu Szkół Specjalnych.  
 

Otwarcie biura zawodów o  godz. 8.30, a dekoracja zwycięzców przewidziana jest o 12.30. 

Podczas imprezy Dyniowy bieg po szczęście zostanie również podjęta próba pobicia rekordu Guinnessa w tańcu Jerusalema. O godz. 9.00 rozpoczną się warsztaty taneczne, zaś o godz. 10.15 organizatorzy zapraszają do wspólnego tańca.  

 

 

Gabriela Soboń

Załączone pliki do pobrania (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe