Baza MZK w budowie. Terminy będą dotrzymane

  • 21.10.2021, 10:51
  • #CodziennieWieszWięcej
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Remont infrastruktury drogowej w rejonie Huty CELSA jest przez samorząd ostrowiecki regularnie monitorowana i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ to największy pracodawca w mieście. Ruch w tym rojenie jest duży, również dlatego, że to właśnie tu trwa budowa nowej bazy MZK. 
Zanim zobaczymy efekt końcowy to teraz przyglądamy się technologii powstawania i zagospodarowywania tego terenu. Tu stawiamy na jakość i nowoczesność gwarantując użytkownikom dogodne, a wręcz komfortowe warunki do pracy. 
Aktualnie na placu budowy pracują pracownicy firmy Adma i MPRD. Tempo prac jest dobre, i  na te chwilę terminy nie są zagrożone., ale jak zapewnia wykonawca, większość materiałów jest już zakupiona, czeka tylko na dowóz i nie wykluczone, że całość inwestycji uda się zakończyć nawet przed umownym terminem. Przychylna jest również pogoda, co ma wpływ m.in. na prace związane z utwardzaniem terenu. Obecnie realizowany jest już ostatni etap budowy dróg dojazdowych do bazy MZK. 
Termin zakończenia prac wynikający z umowy to lipiec 2022 roku. Do tego czasu powinno być zrealizowane oznakowanie poziome i pionowe wraz z zagospodarowaniem pasów zieleni. Zarówno wykonawcy jak i prezydent Ostrowca apelują do kierowców o cierpliwość i wyrozumiałość.

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe