Wyjazdowe zwycięstwa szczypiornistów i siatkarek

• 18.10.2021, 11:03 (aktualizacja 18.10.2021, 15:11)
  • Krzysztof Stawiarski
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W miniony weekend ze zwycięstwa nie cieszyli się tylko piłkarze. Po komplet punktów sięgnęli również szczypiorniści oraz siatkarki.

Podopieczni Tomasza Radowieckiego w sobotę nie dali żadnych szans zawodnikom Grunwaldu Ruda Śląska, wygrywając 38:27. Wśród Ostrowczan najskuteczniejsi byli Jakub Ćwięka oraz Kacper Lazarowicz, którzy rzucili odpowiednio 9 i 7 goli. Po drugiej stronie parkietu najbardziej wyróżniał się Arkadiusz Miszka - autor 11 bramek. Dzięki temu zwycięstwu „Wojownicy” z dorobkiem dziewięciu punktów zajmują trzecie miejsce z stratą trzech „oczek” do lidera z Kielc.

Znakomicie sezon ligowy rozpoczęły siatkarki KSZO SMS, które pewnie wygrały trzy pierwsze spotkania, tracąc w nich zaledwie jednego seta. W sobotę podopieczne Piotra Brodawki pokonały na wyjeździe Sandecję Nowy Sącz 3:0. Zarówno w pierwszym, jak i drugim secie Ostrowczanki popełniały mnóstwo błędów. Mimo tego udało im się wygrać obie partie, pierwszą do 22 i drugą do 20. W ostatnim secie nie dały już rywalkom żadnych szans, pozwalając im na zdobycie zaledwie 11 punktów.