Dyniowe święto w ostrowieckim „Promyku”

  • 18.10.2021, 10:13
  • Gabriela Soboń
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Przedszkolaki i uczniowie z „Promyka” wspólnie ze swoimi rodzicami w piątek (15 października) bawili się na święcie dyni. Zadbano o każdy szczegół, wykorzystując dary jesieni, piękną pogodę oraz dobre humory.

Do specjalnego przedszkola i  specjalnej szkoły podstawowej "Promyk" uczęszcza  blisko sześćdziesięcioro dzieci, z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. W tego typu placówkach bardzo ważna jest współpraca pomiędzy nauczycielami, rodzicami oraz opiekunami. Zajęcia na świeżym powietrzu urozmaicone zabawą przy muzyce służą integracji, obserwacji i pomagają łamać kolejne bariery, zarówno w przestrzeni zmysłów jak i fizyczne.

To jest bardzo ważne. aby rodzice angażowali się w naukę i rozwój swojego dziecka. Dbamy o to, aby w "Promyku" była rodzinna atmosfera. I właśnie takie imprezy, jak święto dyni, temu służą. W organizację imprezy włączyli się rodzice, nauczyciele. Wszyscy zadbali o piękne dekoracje i smakołyki. Pogoda dopisała i mam nadzieję, ze wszyscy dobrze się bawią 

- mówi Bożena Młynek, dyrektor NPiSPS "Promyk" w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Takie festyny, jak piątkowe święto dyni,  w "Promyku" są ważne i organizowane regularnie.  Malowanie dyni, dekorowanie babeczek dyniowych, wykonywanie dekoracji z liści i dyni, zabawy ruchowe dzieci z rodzicami i nauczycielami, wszystko to sprawiło, że piątkowe święto dyni można uznać za udane.

Gabriela Soboń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe