Mieszkańcy odtwarzają historię osiedla

  • 15.10.2021, 15:05
  • Błażej Macias
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Już niebawem mieszkańcy Ogrodów będą mogli wyruszyć w sentymentalną podróż retro po swoim osiedlu. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Krzemienny Krąg” oraz Fundacja Questingu, stworzą tam bowiem oparty o archiwalne fotografie, historie, miejsca i osoby quest, czyli pełną zagadek i rebusów zabawę na świeżym powietrzu, a następnie monografię os Ogrody. Dziś odbyło pierwsze spotkanie organizacyjne.

Osobiste wspomnienia i historie związane z osiedlem, zostaną przedstawione za pośrednictwem specjalistów – czyli mieszkańców. Dla młodszych osób ma to być możliwość zapoznania się z historią osiedla, dla osób starszych szansa na rozbudzenie wspomnień. Wszystkie inicjatywy jakie podjęte zostaną w ramach tego pomysłu, ma służyć poszerzenia działania tworzącego się Centrum Społecznościowego. To od mieszkańców zależy jakie formy, wydarzenia i zajęcia powstaną w ramach tego projektu, a zwieńczeniem tego wszystkiego ma być wydanie albumu ze zdjęciami w formie monografii, gdzie wszystkie przygody, historie i wydarzenia opowiedziane przez mieszkańców zostaną uwiecznione. [ZOBACZ WIDEO]

 

Błażej Macias

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe