Pora na Topora czyli noc ostrowieckich bibliotek

  • 10.10.2021, 12:29
  • Klaudia Cybulska
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

9 października odbyła się VII edycja ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek pod hasłem „Czytanie wzmacnia”. W tym roku do wydarzenia przyłączyło się około 1300 bibliotek w kraju, w tym Miejska Biblioteka Publiczna, Biblioteka Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim i Biblioteka Pedagogiczna filia w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Noc Bibliotek to święto bibliotek i czytelników, które w niekonwencjonalny sposób zachęca do korzystania z bibliotek jako najbliższych, otwartych, najbardziej demokratycznych instytucji kultury, z ofertą dla osób w każdym wieku, miejsc wspólnych łączących ludzi - tak akcję promuje Biblioteka Narodowa, która jest patronem honorowym. 

W sobotę w Ostrowcu Świętokrzyskim czytelnicy spotkali się o godzinie 21.00, w gmachu głównym biblioteki, w Ostrowieckim Browarze Kultury. Było mrocznie i tajemniczo, ale zgodnie z hasłem wieczoru, które brzmiało: Pora na Topora.  [ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ]. 

Relacja wideo wkrótce.

 

Klaudia Cybulska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe