Młody człowiek powinien mieć alternatywę i pasję

  • 08.10.2021, 13:07
  • Krzysztof Stawiarski
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

7 października w Centrum Aktywności Obywatelskiej odbyło się pierwsze, po długiej przerwie spowodowanej ograniczeniami z powodu pandemii, spotkanie z cyklu „Tak dla pasji, nie dla nałogów”.

Według książkowych definicji pasja to zaangażowanie i zainteresowanie czynnością, którą wykonujemy dla relaksu w czasie wolnym od obowiązków. Dla niektórych, tak jak dla Aleksandry Wiączek pasją i sposobem na życie jest muzyka. 

Aleksandra była gościem specjalnym podczas czwartkowego salonikowego spotkania „Na skrzydłach pasji” w ramach akcji „Tak dla pasji, nie dla nałogów”, którą już od kilku lat prowadzi ostrowiecka Agencja Rozwoju Lokalnego. Młody człowiek powinien znaleźć alternatywę dla pokus, a takie spotkania mają odciągnąć go od urządzeń elektronicznych, a także zachęcić, aby swoją energię i czas zainwestował w siebie.   
Spotkania pomogły już kilkunastu osobom odnaleźć swoje pasje. Młodzież „zaraziła się” między innymi pomaganiem innym.  Obok spotkań profilaktycznych i uświadamiania ważne są też działania edukacyjne i promocyjne, jak np. plastyczny konkurs „Lokalne NIEBANALNE”, który polega na przedstawieniu w sposób ciekawy różnych działalności gospodarczych w gminie Ostrowiec Świętokrzyski.

Konkurs „Lokalne NIEBANALNE” trwa do 22 października. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej oraz na facebookowym profilu Agencji Rozwoju Lokalnego. 


 


 

Krzysztof Stawiarski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe