Namaluj barwy narodowe na konkurs

  • 08.10.2021, 12:11
  • #CodziennieWieszWięcej
Namaluj barwy narodowe na konkurs materiał graficzny organizatora

Podziel się:

Oceń:

Wspieranie wychowania patriotycznego dzieci i młodzieży poprzez formy aktywności artystycznej, kształtowanie świadomości narodowej, rozwijanie uzdolnień plastycznych, fantazji i wyobraźni, zachęcenie dzieci do prezentowania własnych umiejętności, to główne cele konkursu plastycznego, który organizują dla dzieci Spółdzielnia Mieszkaniowa Krzemionki i Osiedlowy Dom Społeczny „Malwa” .

Konkurs pod hasłem „BARWY NARODOWE" przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Technika wykonania prac plastycznych na formacie A3 jest dowolna (z wyłączeniem prac przestrzennych).

Prace oceniane będą przez  jury powołane przez organizatora. Przy ocenianiu brany będzie pod uwagę poziom artystyczny i estetyka prezentowanych prac, indywidualne potraktowanie tematu, zgodność pracy z tematem przewodnim i przede wszystkim samodzielność wykonania pracy.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników konkursu.  Autorzy nagrodzonych prac (miejsca I, II, III oraz  wyróżnienia) otrzymają puchary i pamiątkowe dyplomy.

Prace trzeba przesłać do 31.10.2021 r. na adres: Osiedlowy Dom Społeczny „ Malwa”, os. Stawki 45, 27 – 400 Ostrowic Świętokrzyski, z dopiskiem konkurs „Barwy Narodowe .”

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe