Dla kogo "Czyste Serce 2021"?

  • 06.10.2021, 12:16
  • #CodziennieWieszWięcej
Dla kogo "Czyste Serce 2021"? zdjęcie: archiwum LOKALNA.TV

Podziel się:

Oceń:

Do końca października można składać wnioski o przyznanie nagrody wojewody świętokrzyskiego „Czyste Serce”, która ma być uhonorowaniem i dowodem uznania dla ludzi i instytucji, które niosą bezinteresowną pomoc drugiemu człowiekowi.

"Czyste Serce” honoruje tych, którzy nie szczędzą swojego czasu i wysiłku w upowszechnianiu wśród dzieci i młodzieży wolnego od uzależnień stylu życia. 
Nominacji oraz wyboru laureatów dokonuje kapituła, działająca przy wojewodzie świętokrzyskim. Uprawnionymi do złożenia wniosku są zarówno osoby fizyczne jak i osoby prawne, jednostki samorządowe oraz instytucje, które zamieszkują lub mają swą siedzibę na terenie województwa świętokrzyskiego. 

– Zapraszam wszystkich do uczestnictwa, bo warto mieć nie tyle statuetkę, jeśli komuś się poszczęści, że dostanie pierwsza nagrodę, ale myślę, że każda nagroda jest równie ważna. Samo uczestnictwo już nobilituje nas jako społeczeństwo

– zachęca wojewoda świętokrzyski, Zbigniew Koniusz

Wyróżnienie pierwszy raz zostało przyznane w 2003 roku. Jest swoistym hołdem dla Marka Kotańskiego, twórcy MONAR-u i Ruchu Czystych Serc.

W tym roku Nagroda „Czyste Serce” zostanie przyznana w pięciu kategoriach: „Instytucja”, „Organizacja pozarządowa”, „Wydarzenie, „Osoba fizyczna” oraz „Działania społeczne podjęte w trakcie trwania pandemii COVID-19”. 

 

 

 

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe