Punkt szczepień na targowisku zostaje zamknięty

  • 24.09.2021, 16:03 (aktualizacja 24.09.2021, 16:18)
  • #CodziennieWieszWięcej
Punkt szczepień na targowisku zostaje zamknięty

Podziel się:

Oceń:

Dyrekcja ZOZ w Ostrowcu Świętokrzyskim informuje, iż w związku ze zmianą warunków atmosferycznych Plenerowy Punkt Szczepień zlokalizowany na Targowisku Miejskim  w Ostrowcu Świętokrzyskim zostaje zamknięty.

Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów chętnie korzystającym ze szczepień przeciw COVID-19 w soboty i niedziele dostępny będzie  Punkt Szczepień Powszechnych przy   ul. Szymanowskiego 11 w Ostrowcu Św. (szpital). Od najbliższej soboty czynny  w godzinach  7.00 - 13.00, zaś w dni powszednie od poniedziałku do piątku tak jak dotychczas czynny w godzinach od 7.00- 15.00.

- informuje Teresa Kutwin, koordynator ds. szczepień Covid-19 w Ostrowcu Świętokrzuskim.

W Ostrowcu Świętokrzyskim Istnieje możliwość zaszczepienia się wszystkimi rodzajami szczepionek: jednodawkową  - Johnson & Johnson, a także dwudawkowymi:  Pfizer, Moderna i Astra Zeneka.  Chętnych osób mogą zgłaszac sie bez wcześniejszej rejestracji.

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Edek
Edek 27.09.2021, 10:37
https://pl.wikipedia.org/wiki/…

Pozostałe