Krzysztof K. podejrzany o zabójstwo na os. Stawki został aresztowany

  • 24.09.2021, 15:15
  • #CodziennieWieszWięcej
Krzysztof K. podejrzany o zabójstwo na os. Stawki został aresztowany

Podziel się:

Oceń:

Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim orzekł dzisiaj o tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy 35-latka podejrzanego o dokonanie zabójstwa. Do zdarzenia doszło w miniony wtorek na osiedlu Stawki w Ostrowcu Świętokrzyskim.

W miniony wtorek tj. 21 września br. około godziny 14.40 dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zakrwawionym mężczyźnie. Z przekazanych informacji wynikało, że ma on znajdować się na klatce schodowej bloku wielorodzinnego. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci oraz ratownicy medyczni. Niestety życia 41-latka nie udało się uratować.

Wstępne obrażenia wskazywały na to, że do śmierci ostrowczanina mógł ktoś się przyczynić. Dlatego też stróże prawa niezwłocznie podjęli działania mające na celu ustalenie przebiegu zdarzenia i zatrzymania osoby mającej związek ze śmiercią mężczyzny. Wykonane czynności doprowadziły do zatrzymanie 35-letniego mężczyzny i 32-letniej kobiety.

Po zebraniu materiału dowodowego przez ostrowieckich śledczych zarzut zabójstwa usłyszał mężczyzna. Dziś Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim na wniosek prokuratora zadecydował o j tymczasowym aresztowaniu Krzysztofa K. na okres 3 miesięcy.

Popełnione przez ostrowczanina przestępstwo zagrożone jest karą 25 lat wiezienia, a nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe