Tomasz Kopiec dyrektorem ostrowieckiego szpitala

  • 23.09.2021, 13:12
  • #newsLOKALNA.TV
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Dziś o godzinie 13:30 odbyło się posiedzenie Zarządu Powiatu Ostrowieckiego, podczas którego zapadła jednogłośna decyzja o powołaniu dyrektora naczelnego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Świętokrzyskiego. Stanowisko powierzono Tomaszowi Kopcowi, który obejmie je 11 października.

Tomasz Kopiec to ekspert organizacji systemu ochrony zdrowia oraz finansowania świadczeń opieki zdrowotnej. Związany jest z sektorem ochrony zdrowia od 2002 roku. W przeszłości współpracował między innymi z Ministerstwem Zdrowia, Ministerstwem Spraw Wewnętrznych, uczelniami wyższymi, Związkiem Powiatów Polskich oraz instytucjami finansowymi. Odpowiedzialny był za opracowanie autorskich strategii, wdrożenie i nadzór procesów restrukturyzacji oraz optymalizacji kilkudziesięciu polskich szpitali. Spółka doradcza AMG Centrum Medyczne, w której Tomasz Kopiec pełni funkcję prezesa, przygotowywała program restrukturyzacji zadłużonego szpitala we Włoszczowie oraz analizę strategii połączenia Wojewdzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego z Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym w Kielcach.

#newsLOKALNA.TV

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Konrad
Konrad 23.09.2021, 20:28
Może nowy dyrektor pochyli się nad pacjentami po udarach i stworzy poradnie logopedyczna! Po wyjsciu ze szpitala zostają tylko wizyty prywatne albo dlugie kolejki na nfz!

Pozostałe