Sezon grzewczy. Od kiedy powinny być ciepłe kaloryfery?

  • 22.09.2021, 15:03
  • Klaudia Cybulska
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Od czwartku, 23 września ciepło popłynie do bloków Ostrowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej i OTBS. Prezesi SM "Hutnik" i SM "Krzemionki" jeszcze nie wystąpili z pismem do MEC-u o uruchomienie sezonu grzewczego.

Konkretnej daty rozpoczęcia sezonu grzewczego nie ma. Dostawca uruchamia dopływ ciepła wtedy, kiedy zwrócą do niego zarządcy nieruchomości. W Ostrowcu Świętokrzyskim o włączenie ogrzewania od 23 września poprosiły: Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa i Ostrowieckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Prezesi Spółdzielni „Hutnik” i „Krzemionki” z pismem do MEC-u jeszcze nie wystąpili .Ostrowicki MEC ciepło puści już jutro, ale kiedy będzie ono odczuwalne w domach, dowiemy się w kolejnych dniach.

W ciągu jutrzejszego dnia i najpóźniej w piątek po południu te spółdzielnie, które zgłosiły wolę, powinny być zagrzane

- mówi Renata Mikołajczak, wiceprezes MEC Sp. z o.o. w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Według najnowszych technologii początku i końca sezonu grzewczego nie powinno być, ponieważ wszystkie eksploatowane węzły są zautomatyzowane i mają pogodowe czujniki. Temperatura spada, ciepło płynie. Temperatura rośnie, dopływ ciepła zatrzymuje się.

 

REKLAMA

 

 

Klaudia Cybulska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe