Piżama party na Gutwinie

  • 23.09.2021, 08:00
  • Błażej Macias
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego stawia na profilaktykę oraz wspieranie fundacji pomagającą osobom chorującym na nowotwory. Tym razem, w sobotę, 25 września na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Gutwin odbędzie się "Ogólnopolski Bieg w Piżamach", którego pomysłodawcą jest Fundacja „Gdy Liczy Się Czas”.

Nie zabraknie również innych aktywności fizycznych jak jazda na rowerze czy marsz nordic walking, które zorganizują lokalne stowarzyszenia. Swoją sportową formę zaprezentują również uczniowie ostrowieckich szkół. Po wysiłku fizycznym warto uzupełnić spalone kalorie, a najlepiej zrobić to podczas kiermaszu ciast. Drobny datek za kawałek słodkiej chwili to również szansa na zrobienie dobrego uczynku, ponieważ dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na zakup wózka inwalidzkiego dla pana Tadeusza Mazura.

Jednak najważniejszą częścią wydarzenia będzie promocja profilaktyki i wiedzy na temat nowotworów, które bez względu na wiek czy stan zdrowia mogą dotknąć każdego. Wydarzenie zaplanowano dla 200 osób, ale każdy może dołączyć do wspólnej zabawy, bo przy walce z nowotworami liczy się przede wszystkim czas.

Błażej Macias

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe