Jędrzej Pasierski spotka się z czytelnikami

  • 15.09.2021, 14:40
  • Krzysztof Stawiarski
Wracają spotkania autorskie w Miejskiej Bibliotece Publicznej
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Książki również mają swoje rankingi i w tych w ostatnim czasie w czołówce plasuje się autor Jędrzej Pasierski, który już 20 września w ostrowieckiej bibliotece spotka się z czytelnikami.

Spotkanie z Jędrzejem Pasierskim rozpocznie się w poniedziałek o godz. 17, wstęp wolny.

- To jest autor niezwykle popularnych w tym momencie powieści kryminalnych. Młody człowiek, który pisze bardzo ciekawie, a jego dosyć popularną książką jest thriller „W imię natury”, ale największą popularność zdobył cykl, gdzie główną bohaterką jest komisarz Nina Warwiłow 

- mówi Edyta Wojtiuk-Wołodkiewicz z Miejskiej Biblioteki Publicznej. 

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowcu Świętokrzyskim oprócz swojej statutowej działalności stara się integrować czytelników, stąd w ofercie instytucji wiele zajęć edukacyjnych dla najmłodszych, slam poetycko-prozatorski dla początkujących literatów, spektakle teatralne i akcje propagujące czytelnictwo. 

Krzysztof Stawiarski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe