Mirosława Duda promuje tomik poezji "Tęsknię"

  • 15.09.2021, 13:46
  • Gabriela Soboń
Mirosława Duda promuje tomik poezji "Tęsknię".
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Blisko dwa lata Mirosława Duda czekała na promocję swojego kolejnego tomiku poezji. Zbiór pod tytułem „Tęsknię” we wtorek został oficjalnie zaprezentowany słuchaczom UTW oraz miłośnikom poezji.

Mirosława Duda od 2007 roku jest słuchaczką Uniwersytetu III Wieku .

Aktywnie uczestniczy w sekcjach literackiej, tanecznej, teatralnej, chórze. Autorka tomiku "Tęsknię" w swoich utworach nawiązuje do tęsknoty za miłością, radością, przyrodą, do tęsknoty za bliskimi.

Seniorka jest laureatką wielu konkursów literackich. Opowiadanie pod tytułem „Imieniny” otrzymało wyróżnienie na II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Prozatorskiego oraz wyróżnienie w konkursie literackim na IX Ogólnopolskich Juwenaliach Trzeciego Wieku w Warszawie. Publikowała swoje wiersze w lokalnej prasie, biuletynach UTW, zbiorach wierszy czy ilustrowanym miesięczniku społeczno- kulturalnym „Radostowa”. Dotychczas ukazały się tomiki wierszy: „Gdzie jestem”, „Karuzela uczuć”, „Nuty wspomnień”. W planach pani Mirosława ma już kolejny.

Od 2008 roku Mirosława Duda jest członkiem Klubu Literackiego „Aspekt” przy Miejskim Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim.

 

 

Gabriela Soboń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe