• 14.09.2021, 11:28 (aktualizacja 14.09.2021, 15:34)
  • Krzysztof Stawiarski
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W minioną niedzielę zawodnicy KSZO 1929 zremisowali z Czarnymi Połaniec 2:2, mimo że do przerwy prowadzili dwoma bramkami. Gole dla zespołu z Ostrowca Świętokrzyskiego strzelili Michał Nawrot i Oskar Majda.

Podopieczni Rafała Wójcika objęli prowadzenie w 12 minucie za sprawą Nawrota, a chwilę później ponownie cieszyli się z trafienia. Tym razem na listę strzelców wpisał się Majda. Po zmianie stron gospodarzom udało się jednak odrobić straty. W 53 minucie bramkę uderzeniem bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył Kacper Wątróbski, a w końcówce jedenastkę wykorzystał Adrian Gębalski.

Po ośmiu kolejkach trzecioligowych zmagań „Pomarańczowo-Czarni” z dziewięcioma punktami na koncie są na dwunastym miejscu w tabeli. W najbliższą sobotę spróbują powiększyć swój dorobek przed własną publicznością. Ich rywalem będzie okupująca dziewiątą pozycję Wisłoka Dębica.