Seniorzy zapraszają na swój uniwersytet

  • 13.09.2021, 13:02
  • Gabriela Soboń
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Od najbliższej środy, 15 września ruszają zapisy do Uniwersytetu III Wieku, przy Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zapisy odbywają się w godzinach od 10:00 do 12:00 w sali 17.

W tym roku UTW rozpoczyna 19 rok działalności. Wykłady będą odbywać się dwa razy w miesiącu, w każdy poniedziałek. W ramach zaplanowanych jest pięć seminariów naukowych takich jak: kulturoznawstwo, literatura, wiedza o prawie, teologia i psychologia. Zainteresowani seniorzy będą uczestniczyć w warsztatach komputerowych i lektoratach języków obcych.

Seniorzy chętnie się edukują, ale i rozwijają swoje pasje na które w przeszłości nie mieli czasu czy nie możliwości. Doskonałą formą aktywności są zajęcia artystyczne, czy rekreacyjno- ruchowe. Słuchacze chętnie biorą udział w spotkaniach integracyjnych, wyjazdach, warsztatach, chwalą się swoją twórczością mieszkańcom Ostrowca Świętokrzyskiego i nie tylko.

Zarząd UTW zaprasza w nowym roku akademickim na kolejne ciekawe inicjatywy. W planach jest utworzenie sekcji florystycznej.

Seniorzy realizują swoje zamiłowania i pasje poprzez naukę, integrację, ruch i aktywność społeczną. Uniwersytet III Wieku ze swoją ofertą jest ważnym czynnikiem kulturotwórczym w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Rozpoczęcie nowego roku akademickiego planowane jest 4 października o godzinie 15 w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości, w auli im. prof. Ryszki.


 

 

Gabriela Soboń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe