Dziennikarskie śledztwo Eko Patrolu

  • 10.09.2021, 18:00
  • MATERIAŁ PARTNERA
EKO PATROL w Ostrowcu Świętokrzyskim
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Fundacja "Eko patrol Dolny Śląsk" przeprowadziła w Ostrowcu Świętokrzyskim dziennikarskie śledztwo. Sprawa dotyczy odbioru odpadów z terenu miasta i ich zagospodarowania. Dowody na nieuczciwe działania są na tyle mocne, że sprawą powinny zająć się organy ścigania. Fundacja złożyła w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury i Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska.

[ZOBACZ MATERIAŁ WIDEO]

MATERIAŁ PARTNERA

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Monika F
Monika F 21.09.2021, 23:45
Szokujące w calej sytuacji jest nastawienie samorządu. Wydz. Komunalny nie dostrzegł 4-rokrotnego wzrostu ilości szkła/osobę ? Od dłuższego czasu FartBis czuło sie bezkarne, mieszkańvu z bezsilności łapali sie kazdej możliwości by ktoś zareagował , zakończył proceder odpadowy!!! Walka trwa od dluzszego czasu z FartBisem i kazda sprawa bypa bagatelizowana. Przyszedl czas na udzial Prokuratury w sprawie ze wsparciem mediów lokalnych.
Kolorowych snòw .
Zly
Zly 21.09.2021, 13:40
Dobrze, że zrobili to śledztwo. Przecież to my za to płacimy, zwykli ludzie. Znowu ktoś chce nas okrasc.... Oby prokuratura tu dxybko działała
Julian
Julian 21.09.2021, 11:36
Fart bis jest beznsdziejny. Kłamią w żywe oczy.
Maciek
Maciek 20.09.2021, 15:52
a bywa tak i tak...
Andrzej eko
Andrzej eko 17.09.2021, 09:48
Nie powiedziałbym, że o każdej bo jakoś nie kojarzę drugiej firmy która osiągnęłaby taka przebitkę na szkle. I każdy normalny, który to widzi ma prawo zainterweniować i dociekać co się zadziało.
ja
ja 17.09.2021, 09:00
Taki film można zrobić o każdej firmie, co nie oznacza , że usługi są wykonywane niezgodnie z przetargiem. Od kontroli jest zlecający , bo on wie , co jest z zleceniu.
Janusz
Janusz 17.09.2021, 08:43
Wszystko do jednej smieciarki a niby tyle surowców odzyskują ??? poważnie??
jacek
jacek 16.09.2021, 16:09
Wszystkie odpady do jednej śmieciarki. To ich dewiza. Na osiedlu Henryków robili tak wiele razy. Totalna ŚCIEMA !
Ewa
Ewa 16.09.2021, 15:25
Dobra robota Eko Patrol. Cudowne rozmnożenia nie istnieją.
Ciekawe co na to do powiedzenia ma firma Fart Bis i Urzędnicy.
ekolog
ekolog 16.09.2021, 15:06
Brawo dla Eko Patrolu!!!! Oby Urzędnicy rozprawili się z problemem i wybrali firmę godną zaufania
olo
olo 16.09.2021, 14:49
Jeśli ta firma znowu wygra, to sprawą powinny zająć się organy ścigania. Przetarg i kwota jako kryteria wyboru to jedno, ale w taki sposób ktoś przyjdzie i zaproponuje jeszcze połowę mniej, urząd to klepnie, a Ostrowiec utonie w śmieciach.

Bez jaj, że ktoś świadomie przymyka na to oko!
m.
m. 16.09.2021, 12:40
OD 2 LAT JEDNO I TO SAMO. I JAK NIE ODEJDA NIC SIE NIE ZMIENI. TAK TO JEST JAK SIE WPUSCI FIRME "DZIAD"
TTT
TTT 16.09.2021, 12:03
Nic dziwnego bo nie tylko w Ostrowcu taki bałagan robią bo i w innych miastach to robią.
Kajka
Kajka 15.09.2021, 11:44
Wstyd to mało powiedziane.
...
... 15.09.2021, 05:06
Brawo Urząd Miasta !
Do takiego dziadostwa dopuścić w mieście ! Wstyd !!!
Marta
Marta 14.09.2021, 14:37
Krosno ma ogromna konkurencje jak na Ostrowcu taki dobrobyt szkla. Biznes jak ta lala.
A.Mieszkanka
A.Mieszkanka 14.09.2021, 10:14
Wreszcie ktoś pokazał jak firma Fart gospodaruje odpadami. W całym mieście syf, kontenery pełne. Ciekawe co na to urząd miasta?
piotrek
piotrek 14.09.2021, 10:00
nareszcie ktos sie za to dziadostwo i boractwo moze wezmie
Ostrowczanka
Ostrowczanka 14.09.2021, 09:44
Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie. Co się dzieje na ulicach Ostrowca to skandal. Prosimy o komentarz władz!
Mieszkanka
Mieszkanka 14.09.2021, 09:37
To jakiś szwindel, tak się firmy bogacą za nasze pieniądze.

Pozostałe