Ostrowieckie targowisko wzorem dla organizujących handel

  • 08.09.2021, 13:20
  • Krzysztof Stawiarski
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Na targowisku miejskim trwają prace remontowe mające na celu utwardzić plac o powierzchni ponad 10 tys. metrów kwadratowych. Całkowity koszt tej inwestycji wyniesie 1,6 mln złotych.

Mimo trwania prac targowisko miejskie wychodzi naprzeciw kupującym, a nie byłoby to możliwe bez zrozumienia i postawy handlujących. Zdają sobie oni sprawę, że te działania będą miały wpływ na to jak w przyszłości będzie wyglądał handel na targowisku miejskim. 

- Handlujący zostali przeniesieni na parking na ulicy Słowackiego. Dzięki temu zachowaliśmy pewną zasadę sprawiedliwości, bo najpierw połowa placu, a potem druga połowa, więc uciążliwość została rozłożona na handlujących w sposób proporcjonalny, bo zawsze jakaś uciążliwość jest. Na szczęście udało się to przeprowadzić we wręcz przyjacielski sposób 

- mówi Mariusz Kosiarz, dyrektor Targowisk Miejskich w Ostrowcu Świętokrzyskim. 

Targowisko miejskie w Ostrowcu Świętokrzyskim jest jednym z największych na terenie województwa świętokrzyskiego. To obszar ponad 5 hektarów, na którym znajduje się ponad tysiąc miejsc do handlu. Całkowity koszt remontu targowiska wyniesie milion sześćset tysięcy złotych. 

Krzysztof Stawiarski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe