Trwają poszukiwania Rafała Wotlińskiego

  • 08.09.2021, 10:14
  • #newsLOKALNA.TV
Trwają poszukiwania Rafała Wotlińskiego zdj. udostępniono za zgoda rodziny i policji

Podziel się:

Oceń:

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji I w Kielcach poszukują 49-letniego mieszkańca Kielc. Zaginiony w dniu 30.01.2020 roku wyjechał do Irlandii Północnej, w celach zarobkowych. Ostatni raz mężczyzna by widziany w dniu 28 sierpnia 2020 roku. Od tego czasu mężczyzna nie kontaktował, nie powrócił do miejsca zamieszkania a jego miejsce pobytu nie jest znane. Za zgodą najbliższych publikujemy wizerunek zaginionego.

Rafał Wotliński ma 180 cm wzrostu, włosy krótkie czarne, oczy piwne, jest szczupłej budowy ciała. W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę szaro – zieloną, niebieskie spodnie jeansowe, czarne buty.

W przypadku posiadania informacji na temat zaginionego prosimy o kontakt z Komisariatem Policji I w Kielcach pod numerem telefonu 47-802-3110, numerem alarmowym 112 lub dowolną jednostką Policji.

#newsLOKALNA.TV

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe