Uwaga kierowcy. Objazdy na 11-go Listopada i Samsonowicza

  • 08.09.2021, 09:22
  • Gabriela Soboń
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Od środy, 8 września na ulicach 11-go Listopada i Samsonowicza obowiązuje zmiana organizacji ruchu. Nowe rozwiązania będą obowiązywały do października 2022 roku i są konieczne w związku z przebudową ulic.

Zmiany w istniejącej organizacji ruchu będą polegały na wyłączeniu z ruchu ul. 11 Listopada na odcinku od ul. Ogrodowej do ul. Samsonowicza oraz na wyłączeniu z ruch ul. Samsonowicza na odcinku od ronda przy ul. Bałtowskiej do skrzyżowania ul. Samsonowicza z drogą dojazdową do Celsa Huta Ostrowiec - informuje Starostwo powiatowe w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Na zamkniętych odcinkach będzie mógł się odbywać jedynie ruch w zakresie dojazdu do posesji oraz do firm zlokalizowanych przy tych ulicach. Wyłączenie nie będzie obejmowało również  pojazdów służb ratunkowych.


Dojazd do Celsa Huta Ostrowiec i innych firm zlokalizowanych przy ul. Hedy Szarego, będzie odbywał się tak jak dotychczas – ulicą prowadzącą od skrzyżowania z ul. Samsonowicza w kierunku pierwszej bramy huty, ale przy wprowadzeniu ruchu wahadłowego. Na tym newralgicznym odcinku, wykonawca robót zobowiązał się do prowadzenia prac przy połówkowym zajęciu jezdni, aby ograniczyć do minimum problemy z transportem do największego zakładu pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Objazd dla wszystkich pojazdów został zaplanowany i wytyczony ulicami Bałtowska, Aleja Jana Pawła II, Chrzanowskiego, Ogrodowa, do skrzyżowania z ul. Samsonowicza.
 

Gabriela Soboń

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
lq
lq 08.09.2021, 17:54
Którego roku ? Pomyłka w materiale.
Zorientowany
Zorientowany 08.09.2021, 20:47
Jest dobrze podane. Do października przyszłego roku (2022)

Pozostałe