Niedzielne popołudnie mieszkańcy Sadowie spędzili na rodzinnym pikniku

  • 05.09.2021, 19:24
  • Gabriela Soboń
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Do wspólnej zabawy mieszkańców i gości zaprosili pracownicy Szkoły Podstawowej, Urzędu Gminy, oraz Koło Gospodyń w Sadowiu.

Atrakcji w niedzielne popołudnie było moc. Młodzieżowa Rada Gminy zorganizowała malowanie twarzy i włosów dla najmłodszych, które zorganizowała . Była dmuchana zjeżdżalnia, gry i zabawy wspólnie z rodzicami. O poczęstunek dla najmłodszych zadbały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Sadowiu, które spacja nie na piknik przygotowały moc słodkości. Druhowie z OSP w Sadowiu przygotowali mięsne specjały dla dorosłych.

Piknik sportowy nie mógł odbyć się bez sportowych akcentów. Była rywalizacja w przeskoku przez linę, rzut piłkami do celu, turniej piłki nożnej. W rywalizację zaangażowały się dzieci i rodzice.

Podczas imprezy został uroczyście podsumowany udział gminy Sadowie w XXVI Sportowym Turnieju Miast i Gmin rozegranym od 14 do 20 września 2020 roku.

Wójt Marzena Urban- Żelazowska nagrodziła organizacje i stowarzyszenia zaangażowane w popularyzację aportu w gminie i czynne uprawia nie dyscyplin. Aktywność mieszkańców, samorządu zaowocowały uhonorowaniem Sadowia w kategorii gmin wiejskich.

Cieszę się bardzo, że mamy tak aktywnych mieszkańców.  Bez ich pomocy i wsparcia nie udałoby się osiągnąć sukcesu. Słowa podziękowania należą się kołom gospodyń wiejskich, strażakom, pracownikom Urzędu Gminy, organizacjom i stowarzyszeniom. Wiemy jak ważna jest aktywność i ruch

- powiedziała Marzena Urban- Żelazowska, wójt gminy Sadowie.

Piknik rodzinny był okazją do zabawy i relaksu na świeżym powietrzu.

Gabriela Soboń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe