Szkoła rodzenia i nowe poradnie w szpitalu

  • 02.09.2021, 16:00
  • Klaudia Cybulska
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Mimo trudności kadrowych, Szpital Powiatowy w Ostrowcu Świętokrzyskim rozwija zakres usług i świadczeń. Od najbliższego poniedziałku rusza bezpłatna szkoła rodzenia.

Szkoła rodzenia będzie działała przez dwa dni w tygodniu, po dwie godziny. Na zajęcia mogą się zapisać kobiety już powyżej 21 tygodnia ciąży. Do uczestnictwa  wymagana jest karta ciąży i zaświadczenie od lekarza prowadzącego, że pacjentka nie ma przeciwwskazań.

Zadbanie o kondycję psychiczną i fizyczną przyszłych mam to ważny temat. Inni pacjenci też wielokrotnie wskazywali na konieczność zwiększenia dostępności do opieki po zakończeniu leczenia szpitalnego. Przy ostrowieckiej lecznicy działa pięć poradni. Są to poradnia profilaktyki chorób pierwsi, wad postawy dla dzieci, endokrynologiczna, ortopedyczna, i neurologiczna. W planach jest uruchomienie kolejnych, jeszcze w tym roku. Proktologicznej oraz nefrologicznej dla dorosłych.

 

 

 

Klaudia Cybulska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe