W stodole znaleziono broń

  • 18.08.2021, 12:57
  • #CodziennieWieszWięcej
W stodole znaleziono broń

Podziel się:

Oceń:

Staszowscy policjanci zabezpieczyli broń krótką, pochodzącą najprawdopodobniej z okresu II wojny światowej. Przez lata ukryta była na murowanym szczycie stodoły. Dopiero rozbiórka dachu budynku przyczyniła się do przypadkowego ujawnienia niespodziewanego znaleziska.

We wczorajsze przedpołudnie staszowscy policjanci otrzymali intrygujące zgłoszenie. Powiadomiono ich, że podczas demontażu dachu stodoły, znajdującej się na terenie gminy Szydłów, znaleziona została broń palna.

Na miejsce natychmiast zostali skierowani kryminalni, którzy ustalili, że 40- latka działkę wraz z zabudowaniami kupiła w 2004 roku. Obecnie kobieta postanowiła rozebrać stary budynek w związku z czym skierowana została do niej firma zajmująca się demontażem eternitu. Podczas wykonywanych prac, pracownicy ujawnili leżącą na murowanym szczycie, owiniętą materiałem broń krótką. Policjanci przeprowadzili oględziny niecodziennego znaleziska oraz miejsca jego ujawnienia. Zabezpieczony pistolet pochodzący najprawdopodobniej z czasów II wojny światowej zostanie przekazany do ekspertyzy.

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe