Zaśmiecony Ostrowiec. Mieszkańcy proszą o interwencję

  • 03.08.2021, 15:02
  • Błażej Macias
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

„Może to dobry moment żeby poruszyć temat wywozu odpadów w Ostrowcu” - napisał do nas Telewidz, który przesłał zdjęcia przepełnionych śmietników z ulicy Kochanowskiego (blok nr 2).

Dzisiaj z naszą kamerą przejechaliśmy przez ostrowieckie osiedla i potwierdzamy. Z odbiorem śmieci w Ostrowcu nie jest najlepiej. Od kilku dni do naszej redakcji docierają sygnały o przepełnionych kontenerach. Otrzymujemy wiele zdjęć, również w mediach społecznościowych , na naszym profilu.

Wakacje to czas kiedy wiele osób decyduje się na przeprowadzenie remontów w swoich domach i wtedy pojawia się problem z wyrzuceniem niepotrzebnych rzeczy, również tych wielkogabarytowych. Przy altanach śmietnikowych pojawiają się meble, elementy wyposażenia łazienek, dywany, które zalegają czasami przez kilka tygodni.

Dzisiaj próbowaliśmy skontaktować się z firmą odpowiedzialną za wywóz odpadów na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Wykonaliśmy telefon do głównej siedziby w Kielcach, skąd przekierowano nas do kierownika w ostrowieckiego oddziału. W lokalnym biurze informacji nie udzielono nam, odsyłając do Kielc. Będziemy zatem jeszcze próbowali. Do tematu z pewnością powrócimy.

[ZOBACZ WIDEO]

Błażej Macias

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ostrowczanin
Ostrowczanin 07.08.2021, 07:46
Tępy narodzie (mieszkańcu) za swoje błędy mieszkaj w brudzie i smrodzie. Głupota i prostactwo !!!
Radek ze Stawek
Radek ze Stawek 04.08.2021, 07:58
Takiego syfu to w tym mieście nigdy nie było. Po co nam kwiatki i rabatki jak wszystko zasypane śmieciami. Gdzie jest zarząd miasta? Dlaczego na to pozwalają urzędnicy.
mieszkaniec
mieszkaniec 03.08.2021, 20:49
U nas na klatce schodowej jest informacja o wywozie odpadów wielkogabarytowych dzień,miesiąc a pomimo tego każdy wyrzuca kiedy jemu pasuje.Ludzie sami nie dbają o segregację odpadów,najwidoczniej za mało płacą za wywóz śmieci?

Pozostałe