#Wakacje z biblioteką | Biblioterapia

  • 28.07.2021, 16:35
  • Krzysztof Stawiarski
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

We wtorkowe południe na dziedzińcu Ostrowieckiego Browaru Kultury odbyły się zajęcia z elementami biblioterapii, w których udział wzięli pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej w osiedlu słoneczne. Tematem przewodnim zajęć zorganizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną była przyjaźń.

Zajęcia z biblioterapii odbywać się mogą zarówno indywidualnie, jak i grupowo, a brać w nich udział mogą  i dzieci i dorośli. 

Biblioterapia to pomoc terapeutyczna, wykorzystywana w medycynie i psychiatrii. To często nieoceniona pomoc w rozwiązywaniu problemów osobistych przez ukierunkowane czytanie. Z pewnością reguluje  system nerwowy i psychiki człowieka. 

Krzysztof Stawiarski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe