Koncertowa promocja szczepień

  • 27.07.2021, 23:51
  • #CodziennieWieszWięcej
Koncertowa promocja szczepień

Podziel się:

Oceń:

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu promującym akcję szczepień przeciw COVID-19. W niedzielę 1 sierpnia, o godz. 18.00, w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach odbędzie się Koncert, na który bezpłatne bilety otrzymają osoby zaszczepione po okazaniu karty zaszczepienia. Departament Ochrony Zdrowia przeprowadził postępowanie, w wyniku którego zostanie przeprowadzona akcja informacyjno – promocyjna dotycząca szczepień przeciw COVID-19 na terenie województwa świętokrzyskiego. Głównym wydarzeniem związanym z ww. akcją będzie Koncert, na którym premiowane będą osoby zaszczepione przeciw COVID-19. Koncert poświęcony będzie wspomnieniu Krzysztofa Krawczyka w anegdotach. Wokalnie koncert uświetni Piotr Salata, wystąpi także Akademia Tańca Kamili Drezno. Koncert poprowadzą Krzysztof K.A.S.A. Kasowski i Jarek „FOKA” Bukowski. Informacje na temat akcji i wydarzenia można uzyskać u organizatora pod numerem: tel: 606 344 889

Departament Ochrony Zdrowia przeprowadził postępowanie, w wyniku którego zostanie przeprowadzona akcja informacyjno – promocyjna dotycząca szczepień przeciw COVID-19 na terenie województwa świętokrzyskiego. Głównym wydarzeniem związanym z ww. akcją będzie Koncert, na którym premiowane będą osoby zaszczepione przeciw COVID-19.

Koncert poświęcony będzie wspomnieniu Krzysztofa Krawczyka w anegdotach. Wokalnie koncert uświetni Piotr Salata, wystąpi także Akademia Tańca Kamili Drezno. Koncert poprowadzą Krzysztof K.A.S.A. Kasowski i Jarek „FOKA” Bukowski.

Informacje na temat akcji i wydarzenia można uzyskać u organizatora pod numerem: 📞 tel: 606 344 889

 

Szczepta Sie! Kolorowy plakat z ilustracją Krzysztofa Krawczyka

[materiał graficzny organizatora]

 

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
meloman
meloman 28.07.2021, 18:31
Przepraszam ale ja uważam, że za takie dzielenie ludzi kiedy z ustawy wiemy że szczepienia są nieobowiązkowe powinna być kara dla organizatorów tego koncertu.
metalowiec
metalowiec 28.07.2021, 12:48
Czyli chcą nakłonić tym sposobem ludzi do szczepień, ale tylko tych którzy mają nędzny gust muzyczny :D

Pozostałe